„Velykų bobute, duok man margutį“

Balandžio 10 d. „Boružėlių“ ir „Meškučių“ grupių vaikučiai linksmai atšventė Vaikų Velykėles – vyko šventinė popietė „Velykų bobute, duok man margutį“.

Popietės metu siekėme suteikti vaikams džiugių emocijų ugdant komunikavimo, socialinę, meninę, pažinimo bei sveikatos saugojimo kompetencijas.

Mažieji pasidabino kiškių kaukėmis ir sugužėję į salę puošė Didįjį Margutį, bendravo su Velykų bobute, klausėsi jos pasakojimo apie tai, kodėl dažomi kiaušiniai, minė mįsles, žaidė muzikinius žaidimus.

Antroji popietės dalis vyko kieme. Vaikučiai linksmai rideno margučius, lenktyniavo, žaidė judriuosius žaidimus. Velykų bobutė visus apdovanojo margučiais.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Jakštienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Danguolė Steponavičienė ir Dalia Silevičienė

Kategorijos: 2014-2015.