Dalyvavome Č. Kudabos geografijos konkurse

Kovo 28 dieną Lietuvos Edukologijos universitete vyko XV Nacionalinis mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas.

Konkurse dalyvavo 839 mokiniai iš įvairiausių šalies regionų ir apie 200 geografijos mokytojų. Mokiniai, nuo mažiausiųjų 6-tokų iki vyriausiųjų 12-tokų, sprendė geografines užduotis ir kūrė atvirukus, skirtus Žemės dienai.

Mūsų mokyklai konkurse atstovavo 6 kl. mokinė Ugnė Šneliūtė, 7 kl. mokinė Samanta Šneliūtė ir 8 kl. mokinė Paulina Mickevičiūtė.

Kol mokiniai sprendė užduotis, mokytojai buvo pakviesti į prof. Arūno Bukančio paskaitą „Pasaulio klimato kaita: įrodymai ir padariniai“. Gerbiamas profesorius pristatė stulbinamus duomenis ir pasidalino savo įžvalgomis apie klimato kaitos tendencijas.

Mokytoja Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2014-2015.