Raudonos nosies diena

Kovo 18 dieną Valančiukų būrelio (vadovė L. Baltrimavičienė) ir Samariečių būrelio (vadovė I. Dūdienė) mokinės  kvietė visą mokyklos bendruomenę  paminėti Raudonos nosies dieną.

Raudonos nosies dieną žmonės, pasipuošę raudonomis klounų nosimis, eina linksminti vaikų, kad šie šypsotųsi. Visų pirma, dėmesys skiriamas sergantiems vaikams, todėl jie lankomi ligoninėse.

Mokinės nevyko į ligoninę, bet pertraukų metu aplankė mūsų mokyklos mažuosius priešmokyklinukus ir pradinių klasių mokinius.  Pertrauku metu vaikai minė mįsles, darė  piratų mankštą, šoko kaubojų šokį, visi mokyklos darbuotojai ir mokiniai buvo papuošti raudonos nosies emblemomis. Nuotraukos Lauros Baltrimavičienės ir Mildos Sakalauskaitės

Mokytoja Inga Dūdienė

Kategorijos: 2014-2015.