„Senosios Jonavos ir apylinkių istorijos“

Kovo 13 dieną Jonavos „Neries“ pagrindinėje mokykloje vykusioje Jonavos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokinių, mokytojų konferencijoje „Senosios Jonavos ir apylinkių istorijos“, skirtoje Jonavos miesto įkūrimo 265-osioms metinėms, mūsų mokyklai atstovavo 8 klasės mokinės Greta Jusaitė ir Skaistė Rokaitė.

Konferencijoje dalyvavo 10-ties Jonavos rajono mokyklų mokiniai ir mokytojai, Jonavos miesto gyventojai, Jonavos rajono savivaldybės, Krašto muziejaus atstovai. Pristatyta 15 pranešimų įvairiomis Jonavos miesto ir Jonavos rajono gyvenviečių istorijos temomis.

Greta Jusaitė konferencijos dalyviams pateikė pranešimą bei skaidrių pateiktį „Žeimių medinė architektūra“, parengtą mūsų buvusių mokinių darbų pagrindu, darbo vadovė istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė.

Konferencijos tinklapyje http://jonavosistorijos.jimdo.com/ galima išvysti dalyvių pranešimus ir nuotraukas.

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2014-2015.