„Būkime vieningi“

Kovo 10 d. Žeimių mokykla – daugiafunkcis centras pristatė šventinę programą Juškonių kultūros centre vykusiame šventiniame koncerte „Būkime vieningi“, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui.

Visus susirinkusiuosius pasveikino rajono mero pavaduotojas Vytautas Venckūnas.

Renginyje pasirodė Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro vaikų ir suaugusiųjų meno kolektyvai: šokėjos (vadovė A. Grigaliūnienė), skaitovai (vadovė R. Dailidienė), moterų ansamblis (vadovės L.Budrikienė ir I.Šlepavičiūtė), solistė Austėja Dobilaitė (vadovė L.Budrikienė).

Šventę stebėjo apie 80 vietinių ir aplinkinių vietovių gyventojų.

Šventėje savo programas taip pat pristatė Kuigalių bei Juškonių kultūros centrų meno kolektyvai. Renginį vainikavo bendra visų šventėje pasirodžiusių kolektyvų ir solistų daina „Laisvė“ (žodžiai J. Marcinkevičiaus).

Renginio pabaigoje Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius, kurio iniciatyva buvo organizuotas bendras Žeimių seniūnijoje veikiančių kultūros židinių šventinis koncertas, apdovanojo kolektyvų vadovus bei Žeimių seniūnijos labui dirbančius asmenis – Žeimių bendruomenės pirmininką Bronislovą Liutkų, Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro direktorę Dijaną Vazgienę.

Šiuo renginiu siekta suburti Žeimių seniūnijos bendruomenes (Žeimių miestelio ir Juškonių bei Kuigalių kaimų gyventojus) kartu paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, skatinti mąstyti apie laisvės svarbą kiekvieno žmogaus ir bendruomenės gyvenime, prisidėti prie bendruomeniškumo, pilietiškumo jausmo žadinimo bei tautinio identiteto rajone kūrimo. Nuotraukos

Renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė

Kategorijos: 2014-2015.