Bendradarbiavimas: mokykla, šeima, visuomenė

Kovo 4 – 6 dienomis Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių mokytojai rengė projekto eTwinning dienas ir tarptautinę konferenciją „Bendradarbiavimas: mokykla, šeima, visuomenė“.

Kovo 6 d. Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro direktorė Dijana Vazgienė, pradinių klasių mokytoja Jūratė Smailienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Jakštienė dalyvavo tarptautinėje metodinėje konferencijoje „Bendradarbiavimas: mokykla, šeima, visuomenė“.

Direktorė Dijana Vazgienė skaitė pranešimą „Kaimo mokykla – svarbiausias vietos bendruomenės centras, teikiantis švietimo, kultūros, sporto ir informacijos paslaugas“. Mokytojos J. Smailienė ir J. Jakštienė parengė stendinį pranešimą „Vaikas – Šeima – Mokykla – Bendruomenė – Visuomenė“.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Jakštienė

Kategorijos: 2014-2015.