Meninio skaitymo konkursas

Sausio 20 dieną mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Šiemet konkurse dalyvavo penkiolika 5-10 klasių mokinių.

5-8 klasių grupėje I vietą laimėjo 6 klasės mokinė Ugnė Šneliūtė, skaičiusi ištrauką iš Petro Cvirkos „Vaikų karo“ (mokyt. R. Juškienė). Komisijai neišdildomą įspūdį taip pat paliko ir 7 klasės mokinė Samanta Šneliūtė, kuri skaitė ištrauką iš Kristinos Gudonytės knygos „Blogos mergaitės dienoraštis“ (mokyt. E. Vojevuckaitė).

Šiame pogrupyje trečią vietą pasidalino dvi skaitovės:  penktokė Roberta Mikalauskaitė (mokyt. R. Dailidienė) ir septintokė Evelina Lipinskaitė (mokyt. E. Vojevuckaitė).

9-10 klasės skaitovų grupėje konkurse dalyvavo trys mokiniai, iš kurių dviems buvo skirta I vieta. Tai dešimtokai Lukas Gumauskas, skaitęs Mindaugo Nastaravičiaus „Žodis tėvui“ ištrauką, ir Žilvinas Šuliokas, nuotaikingai pristatęs Juozo Erlicko kūrinio „Pagadinti gyventojai“  ištrauką (mokyt. R. Dailidienė).

Tradicinės pirmadienio rikiuotės metu nugalėtojai apdovanoti mokyklos direktorės padėkomis.

I-II vietų laimėtojai vasario 2 dieną dalyvaus rajoniniame skaitovų ture. Linkime jiems kuo didžiausios sėkmės. Nuotraukos

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2014-2015.