„Kūryba iš mano rankų“

Sausio 12 d. baigėsi Jonavos rajono priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių ir I – IV klasių mokinių konkursas „Kūryba iš mano rankų“.

Šiame konkurse dalyvavo Jonavos lopšelio – darželio „Dobilas“, Kulvos lopšelio – darželio „Raudonkepuraitė“, Ruklos lopšelio – darželio „Pušaitė“, Panoterių P. Vaičiūno pagrindinės mokyklos, Jonavos Justino Vareikio progimnazijos, Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro ugdytiniai.

Priešmokyklinio ugdymo grupėje I vietą užėmė Benas Dainys, II vietą – Ieva Vaitekūnaitė, III vietą – Liepa Kuskytė. Šiems vaikučiams konkursui pasiruošti padėjo ikimokyklinio ugdymo auklėtoja ekspertė Dijana Borisovienė ir auklėtoja Monika Zaveckienė (Jonavos lopšelis – darželis „Dobilas“).

1-2 klasių grupėje nugalėtojais tapo:

1 vieta – 2a klasės kolektyvinis darbas „Snaigių šokis“ – Justino Vareikio progimnazija, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Česlova Jakutavičienė;

2 vieta – Meida Rokaitė, Žeimių mokykla – daugiafunkcis centras, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Sigita Juknienė;

3 vieta –  Samanta Jatkonytė, Justino Vareikio progimnazija, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Česlova Jakutavičienė.

3-4 klasių grupėje nugalėtojais tapo:

1 vieta – Dominykas Dušauskas, Žeimių mokykla – daugiafunkcis centras, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė  Liuba Jonaitienė;

2 vieta – Karolis Rokas, Žeimių mokykla – daugiafunkcis centras, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Jūratė Smailienė;

3 vieta – Liudas Juška, Žeimių mokykla – daugiafunkcis centras, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Jūratė Smailienė.

Sausio 16 d. visi nugalėtojai kartu su pedagogais buvo pakviesti į konkurso „Kūryba iš mano rankų“ apdovanojimo šventę, kuri vyko mūsų mokykloje, pasiklausyti smagių dainelių, eilėraštukų, pasižiūrėti nuotaikingų šokių.

Nugalėtojus sveikino ir Jonavos suaugusiųjų švietimo centro padėkos raštus bei Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro atminimo dovanėles įteikė mokyklos direktorė Dijana Vazgienė.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, o už paramą rengiant šventę: jungtinės priešmokyklinio ugdymo grupės, pradinių klasių ugdytinių tėveliams, Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro direktorei Dijanai Vazgienei. Nuotraukos Sigitos Juknienės

Mokytoja Jūratė Smailienė

Kategorijos: 2014-2015.