Rašėme dailyraštį

Kiekvienais metais mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai rašo dailyraštį, skirtą Sausio 13-ajai – Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Šiemet dailyraštį rašė 34 mokiniai. Nuo mokinukų neatsiliko ir priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai. Jie parašė kelis pačius gražiausius žodžius apie Lietuvą.

Už geriausius darbus mokiniams įteiktos mokyklos direktorės padėkos. Štai šių metų nugalėtojai: jungtinė priešmokyklinio ugdymo grupė – Dovydas Butkus, 1 klasė – Mija Stasiukonytė ir Dovydas Vaščiūnas, 2 klasė – Meida Rokaitė, 3 klasė – Rusnė Ščegolkovaitė ir Gintaras Barišauskas, 4 klasė  – Saimonas Pagrandis ir Gabija Svirskaitė.

Spec. pedagogė Irena Gritėnienė

Kategorijos: 2014-2015.