Eglutės pasveikinimo šventė

Gruodžio 16 d. centrinėje Žeimių miestelio aikštėje įvyko Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro kultūros darbuotojų suorganizuota miestelio eglutės pasveikinimo šventė, kurioje dalyvavo apie 40 mokyklos mokinių.

Vaikai puošė eglutę savo rankų darbo gamybos žaislais, kuriuos pasigaminti jiems padėjo meno vadovė Ligita ir draugiškoji miestelio bibliotekininkė.

Papuošę eglutę vaikai, mokytojos ir kultūros darbuotojos šoko lietuvių liaudies  ratelius „Siūlai, siūlai susivykit“,  „Graži mūsų šeimynėlė“, „Šiaudų batai“ ir kitus. Penktokai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Ramute Dailidiene deklamavo kalėdinius eilėraščius.

Tokiu būdu su dainomis ir šokiais pasveikinome kalėdinę Žeimių miestelio eglutę bei palinkėjome vieni kitiems linksmų ateinančių švenčių. Nuotraukos

Renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė

Kategorijos: 2014-2015.