Susitikimas su Kalėdų Seneliu

Gruodžio 19 d. jungtinės priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai ir 1-4 klasių mokiniai vyko į Lokenėlių kaime įsikūrusį jaukų ir šventiškai išpuoštą Kalėdų miestelį.

Kaip ir dera, centrinėje Kalėdų miestelio aikštėje žėrėjo eglė. Vaikus pasitiko Kalėdų Senelio mažieji pagalbininkai – elfai. Vos spėjus elfams pasisveikinti, būrin atskubėjo ir pats Kalėdų Senelis. Visos pramogėlės metu skambėjo kalėdinė muzika. Skambinome pūgai, pasėdėjome Senelio rogėse, užsukome ir į baltą baltą linksmybių palapinę, kurioje Kalėdų Senelis žaidė su vaikais.

Kalėdų miestelyje laukė ne tik Kalėdų Senelis, tačiau ir galimybė apsilankyti nykštukų dirbtuvėse, o sušalus pasivaišinti cukrainėje karštaisiais gėrimais ir užkandžiais, pasivaikščioti po Kalėdų miestelį. Atsisveikinant vaikai gavo po saldžią dovanėlę ir kiekvienas pasėdėjo Seneliui ant kelių. Viskas labai stebuklinga ir šventiška! Nuotraukos

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Jakštienė

Kategorijos: 2014-2015.