„Tikėjimas, viltis ir meilė“

Gruodžio 12 d. mokykloje vyko jau tradicija tapęs adventinis vakaras, šį kartą pavadintas trijų didžiųjų dorybių vardu – „Tikėjimas, viltis ir meilė“. Į adventinį vakarą gausiai susirinkę žiūrovai vos tilpo mokyklos aktų salėje.

Šventinio vakaro vedėjai pasveikino visus susirinkusius ir paragino apmąstyti  prabėgusius metus, nuveiktus darbus.

Adventinio vakaro programoje pasirodė net 60 mokyklos mokinių.

Šventinį vakarą  pagal lietuvių liaudies muzikos motyvus sukurtu šokiu „Dek, ugnie“ pradėjo 8-9 klasių šokėjos.

Samariečių būrelio mergaitės atliko teatralizuotą simbolinį keturių advento žvakių, t.y. Ramybės, Tikėjimo, Vilties ir Meilės, dialogą ir uždegė advento vainiko žvakes.

Toliau šventiniame vakare skambėjo dainos,  šokiai, eilėraščiai.

Trečių klasių mokiniai atliko muzikinį kūrinį fleitomis.

Fortepijonu kūrinį „Švytėjimas“ atliko 7 klasės mokinė Austėja Dobilaitė.

Valančiukų būrelio vaikai pristatė teatralizuotą lyrinę kompoziciją „Tikėjimas“ bei psalmę „Kiekviena diena“.

Renginyje pasirodė ir naujai suburtas vaikų meno kolektyvas „Muzikos vaikai“.

Dramos studija pristatė adventinius lietuvių liaudies žaidimus bei papročius.

Šventinį vakarą užbaigė Jonavos kultūros centro mišraus choro „Žemyna“ pasirodymas (vadovė Violeta Michelkevičienė).

Sveikinimo žodžius susirinkusiems tarė direktorė Dijana Vazgienė, rajono meras Mindaugas Sinkevičius, klebonas Raimundas Kazaitis, Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius, bendruomenės pirmininkas Bronislovas Liutkus, šventės rėmėjų vardu kalbėjo Vaiva ir Arūnas Vaivuckai.

Vakaro pabaigoje programos dalyviai  džiaugėsi rėmėjų kalėdinėmis dovanėlėmis, o svečiai bendravo prie arbatos puodelio. Nuotraukos Edvino Butkaus

Renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė

Kategorijos: 2014-2015.