Žeimių miestelio Sukilėlių koplytėlės atidarymo šventė

Lapkričio 28 d. 12 val. Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius kartu su Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro kultūros darbuotojomis laukė visų žeimiečių ir svečių Sukilėlių koplytėlės atidarymo šventėje.

Šaltą popietę visus sušilti bendra daina pakvietė Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro kolektyvas „Muzikos vaikai“, kuris atliko dainą „Tėvyne dainų ir artojų“, o gitara jiems pritarė meno vadovė Ligita Budrikienė. Po to skambėjo Kristijono Donelaičio „Metų“ ištrauka, kurią padeklamavo dešimtokas, skaitovų konkursų laureatas Žilvinas Šuliokas.

Su Žeimių dvaro sodybos koplytėlės istorija supažindino tautodailininkas, Žeimių krašto klubo „Žeimių ainiai“ įkūrėjas ir pirmininkas Artūras Narkevičius.

Šventėje dalyvavo gausus būrys garbingų svečių: Jonavos r. savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius, mero pavaduotojas Vytautas Venckūnas, administracijos direktorius Jonas Klemensas Sungaila, Jonavos vietos veiklos grupės pirmininkas ir Jonavos rajono savivaldybės tarybos narys Juozas Jokimas, Lietuvos technikos bibliotekos direktorius, senato narys Kazys Mackevičius, UAB „Tarda“ statybos vadovas Tadeušas Stefanovičius, architektas ir projekto vadovas Ruslanas Aranauskas, Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro direktorė, mokytojai ir mokiniai, vietos gyventojai.

Atlikti garbingą pareigą – perkirpti juostelę buvo pakviesti meras Mindaugas Sinkevičius, seniūnas Faustas Pilipavičius ir statybos vadovas Tadeušas Stefanovičius. Kopytėlę pašventino ir bendrai maldai visus šventės dalyvius subūrė Žeimių parapijos klebonas Raimundas Kazaitis. Nuotraukos Edvino Butkaus

Renginių organizatorė Ingrida Šlepavičiūtė

Kategorijos: 2014-2015.