„Žeimiai istorijos vingiuose“

Rugsėjo 23 d. mūsų mokykloje viešėjo Jonavos Senamiesčio gimnazijos, Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos, Jonavos rajono Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinės mokyklos, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos mokiniai ir mokytojai. Jie dalyvavo rajoniniame renginyje — ekskursijoje „Žeimiai istorijos vingiuose“, skirtoje Europos paveldo dienoms.

Svečiai aplankė Žeimių mokyklos muziejų, Žeimių miestelio kultūros ir istorijos paminklus, dalyvavo meninėje instaliacijoje „Žeimių dvaro sodyba“. Ekskursijos dalyviai klausėsi pasakojimo, galėjo palyginti Žeimių praeitį ir dabartį, pamąstyti apie praeities kartų paveldo išsaugojimą.

Dėkoju už bendradarbiavimą ir nuoširdumą Žeimių klebonui kun. Raimundui Kazaičiui ir zakristijonui Zenonui Lepinskui, taip pat Žeimių dvaro sodybos vadovui Domui Noreikai ir Agnei Bagdžiūnaitei. Nuotraukos Gabijos Petrauskaitės

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2014-2015.