Mokyklos suole po 50 metų

Birželio 28 dieną Žeimių pagrindinėje mokykloje vyko IX laidos abiturienčių, baigusių Žeimių vidurinę mokyklą prieš 50 metų, susitikimas.

Vyko netradicinė pamoka „Ataskaita už 50 metų“. Iš buvusios abiturientės, matematikos mokytojos ekspertės Nijolės Stasiukonytės lūpų nuskambėję posmai apie gyvenimo prasmę privertė susimąstyti apie nueitą kelią.

Buvo malonu matyti spindinčias akis, šypsenas veiduose, girdėti pasakojimus apie prasmingo gyvenimo 50 metų tarpsnį, prisiminimus apie mokyklinį gyvenimą.

Labiausiai jos džiaugėsi susitikimu, kad vėl gali viena kitą pamatyti, pasikalbėti. Labai dėkojo susitikimo iniciatorei ir mokyklai už šiltą priėmimą.

Po netradicinės pamokos susitikimo dalyvės apžiūrėjo mokyklos patalpas, pabuvojo bibliotekoje, informacinių technologijų kabinete, etnografijos muziejuje ir mokyklos istorijos muziejuje. Daugumai jų neišdildomą įspūdį paliko mokyklos istorijos muziejus. Savo atsiliepimus paliko mokyklos muziejaus svečių knygoje.

Linkime joms stiprios sveikatos, geros nuotaikos ir iki naujų susitikimų …

Mokytoja Antanina Koirienė

Kategorijos: 2013-2014.