Sveika, vasara!

Gegužės 30 d. mokykloje vyko mokslo metų užbaigimo šventė „Sveika, vasara!”. Joje dalyvavo PUG ugdytiniai, 1-5 klasių mokiniai, mokyklos direktorė Dijana Vazgienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, mokyklos bibliotekininkė Edita Gerulaitienė, pradinio ugdymo mokytojos, šokio mokytoja, tėveliai.

Šventę vedė ketvirtos klasės mokiniai. Vaikai šoko, dainavo, deklamavo eiles. Direktorė PUG auklėtiniams, 1-5 klasių mokiniams įteikė padėkas už gerą ir labai gerą mokymąsi, puikų lankomumą, o ketvirtokams įteikė pradinio išsilavinimo pažymėjimus.

Tėvelių vardu kalbėjusi Jūratė Trukšaninienė padėkojo mokytojai Marytei Bisigirskienei už nuoširdų darbą. Ketvirtokai dėkojo mokytojams ir visiems dovanojo gėlių.

Tą dieną vyko ir Metų mokinių apdovanojimai. Pirmos vietos laimėtojams buvo įteiktos piniginės premijos, o 2-3 vietos laimėtojams – saldūs prizai. Juos įteikė mokyklos direktorė ir bibliotekininkė. Šventė baigėsi šūksniu „Pagaliau atostogos!“.

Ketvirtokai aikštelėje leido balionus su savo svajonėmis, fotografavosi, atsisveikino su savo pirmąja mokytoja.

Kultūros centro darbuotojai surengė vaikams nuotaikingą diskoteką. Nuotraukos

Mokytoja Marytė Bisigirskienė

Kategorijos: 2013-2014.