Titulus dalijosi pradinukai

Gegužės mėnesį mokyklos bibliotekoje vyko projekto „Metų mokinys“ pradinukų turai.

Visų pradinių klasių mokiniai buvo labai aktyvūs: klasių turuose dalyvavo 9 ketvirtokai, net 13 trečiokų, 8 antrokai ir 11 pirmokėlių.

Vertinimo komisijose dirbo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, spec. pedagogė Irena Gritėnienė, spec. pedagogė Inga Žukienė, klasių vadovės Marytė Bisigirskienė, Jūratė Smailienė, Liuba Jonaitienė, Sigita Juknienė, tėveliams atstovavo Jūratė Trukšaninienė, Viktorija Vasiliauskienė, Raminta Dušauskienė.

Metų ketvirtoku tapo Vytenis Drobyševas, sidabrinės ketvirtokės titulą pelnė Gertrūda Maželytė, bronzinio ketvirtoko – Nedas Astrauskas.

Trečioje klasėje nuo pirmų žaidimo akimirkų lyderiavo Ugnė Sugaudytė, ji ir tapo Metų trečioke, sidabras teko Aurėjai Lėgėtavičiūtei, bronza – Liutaurui Lipinskui.

Metų antroko vardu šiemet džiaugėsi Elvinas Kulaitis, antrąja vieta – Roberta Preikšaitė, trečiąja – Nedas Martinionis.

Pirmokų turu baigėsi III projekto sezonas, o mažiausieji mokinukai džiaugsmingai sveikino savo klasės lyderius: Metų pirmoką Nojų Rozenbergą, sidabrinę pirmokę Ievą Vaitkevičiūtę ir bronzinį pirmoką Ugnių Trukšaniną. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2013-2014.