Priešmokyklinukų kelionė į Kauną

Gegužės  26 d. priešmokyklinės grupės ugdytiniai  vyko  mokykliniu geltonuoju autobusu į pažintinę kelionę po Kauną.

Šokolado restoranas „CH Chocolaterie“ pakvietė į saldumynais kvepiančią, tikrą šokolado kelionę, kurioje mažieji išgirdo įdomiausių šokolado istorijų, išragavo visų rūšių šokolado ir, svarbiausia, išmoko  patys pasigaminti tikrų tikriausių saldainių.

Gamindami svajonių saldainius, pasijutome tikrais virtuozais: kūrėme įdomias formas, galėjome pasirinkti bet kokį įdarą, bet kokius pabarstukus, piešinėlius ir įspaudus. Tai buvo originalus svajonių saldainių  rinkinys!

Ši šokolado degustacija ir saldainių gaminimo pamokėlė buvo puiki pramoga ne tik mažiausiems smaližiams, bet ir jų mamytėms. Kiekvienas gavome pažymėjimą, patvirtinantį, kad dalyvavome šokolado gaminimo šou ir nuo šiol esame tikri šokolado ekspertai.

Pasivaišinę šokoladu susipažinome su Kauno senamiesčiu. Vėliau keliavome į Nemuno ir Neries santaką. Pietavome, žaidėme puikiai įrengtoje žaidimų aikštelėje, pasivaikščiojome po Santakos parką.

Smagu, kad galime pažinti gimtąjį kraštą keliaudami. Nuotraukos

Mokytoja Jolanta Jakštienė

Kategorijos: 2013-2014.