Piešinių konkursas „Žemės spalvos“

Jonavos jaunųjų miško bičiulių klubas „Medeinė“ kartu su prekybos centru „IKI“ organizavo piešinių konkursą – parodą „Žemės spalvos“, skirtą pasaulinei Žemės dienai paminėti. Dalyvių skaičius buvo labai gausus, buvo pateikta net 400 darbelių. Piešiniai buvo eksponuojami „IKI“ parduotuvės virtinose.

Pagaliau atėjo momentas, kai buvo paskelbti laimėtojai. Tarp jų ir mūsų mokyklos 3 klasės mokinė Simona Čiulkevičiūtė bei 4 klasės mokinė Roberta Mikalauskaitė.

Gegužės 15 d. Jonavos girininkijos poilsio aikštelėje vyko piešinių konkurso – parodos „Pavasario spalvos“ užbaigimo šventė. Ten buvo eksponuojami konkursui pateikti darbai ir apdovanojami geriausių darbų autoriai. Dalyvavome ir mes. Pamatėme kitų mokinių darbus, pasigrožėjome gamta, pasidžiaugėme iškyla. Simona ir Roberta gavo padėkos raštus, atminimo dovanėles. Nuotraukos

Mokytoja Marytė Bisigirskienė

Kategorijos: 2013-2014.