„Jaunojo gelbėtojo“ konkursas

Šv. Florijono dienai paminėti gegužės 2 d. Jonavos rajono savivaldybėje buvo suorganizuotas Jonavos rajono 5-8 klasių mokinių konkursas „Jaunasis gelbėtojas“. Konkurso tikslas – ugdyti ir stiprinti mokinių savisaugos lygį gaisrinės saugos srityje.

Šiame konkurse dalyvavo „Lietavos“, „Neries“, Barupės, Kulvos Abraomo Kulviečio, Žeimių, Bukonių pagrindinių mokyklų ir Justino Vareikio progimnazijos mokiniai – I etapo, vykusio mokyklose, nugalėtojai.

Žeimių mokyklai atstovavo 5 klasės mokinys Laurynas Rokas, 6 klasės mokinys Dinas Imbrasas, 7 klasės mokinė Greta Jusaitė ir 8 klasės mokinė Greta Barišauskaitė.

Dalyvius sveikino ir sėkmės linkėjo savivaldybės mero pavaduotojas Vytautas Venckūnas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Audrius Šulga bei Jonavos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Viktoras Kolesnikovas ir jo pavaduotojas Saulius Kuliešius.

Konkursą organizavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Jonavos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, bendradarbiaudama su Jonavos r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi. Konkursą rėmė Jonavos rajono savivaldybė.

Spręsdami dvidešimties klausimų testą, mokiniai varžėsi, kurie greičiau atsakys ir surinks daugiau balų. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, organizatorių ir rėmėjų dovanomis: I-ųjų vietų laimėtojams – Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjungos organizuojama vaikų vasaros stovykla „Jaunasis gelbėtojas”; II-ųjų vietų laimėtojams – ugnies gesintuvai; III-ųjų vietų laimėtojams – autonominiai dūmų detektoriai.

Po konkurso vaikams ir miesto gyventojams buvo demonstruojama gaisrinė technika.

Sėkmė lydėjo mūsų mokyklos 7-8 klasių mokines. Abi Gretos laimėjo pirmas vietas savo klasių grupėse ir birželio mėnesį vyks į Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjungos organizuojamą vaikų vasaros stovyklą „Jaunasis gelbėtojas“ Valčiūnuose (Vilniaus r.).

Mokinius konkursui ruošė mokytojas Vaclovas Vazgys.

Mokyklos informacija

Kategorijos: 2013-2014.