„Metų mokinio“ ture titulus dalinosi penktokai

Kovo 28 d. į bibliotekoje vykusį projekto „Metų mokinys“ VI turą susirinko gausus būrys penktokų: Domantas Imbrasas, Gerda Martinionytė, Sandra Mikalauskaitė, Deimantė Penkauskaitė, Vismantė Petrusevičiūtė, Matas Rindzevičius, Laurynas Rokas, Erika Salinaitė, Ugnė Šneliūtė, Justina Zakarauskaitė.

Mokinių žinias vertino komisija: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, spec. pedagogė Irena Gritėnienė, klasės vadovė Rūta Juškienė.

Penktokai gana vienodai pradėjo žaidimą, vietoj numatytų keturių, trečią etapą pasiekė net šeši žaidėjai. Po trečio etapo paaiškėjo, kad bronzinio penktoko laurai šiemet tenka Domantui Imbrasui, o dėl pagrindinio titulo, kaip ir prieš pora metų, varžėsi Gerda Martinionytė ir Ugnė Šneliūtė.

Dėl puikių žinių Gerdai teko ir daug mokytojų komplimentų, ir auksinis Metų penktokės vardas. Ugnė tapo sidabrine penktoke. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2013-2014.