„Richterio skalę įsiminiau visam gyvenimui…“

Kovo 26 d. bibliotekoje vykusiame projekto „Metų mokinys“ V ture dalyvavo šeštokai: Austėja Dobilaitė, Dinas Imbrasas, Livija Konkova, Evelina Lipinskaitė, Brigita Macuganovaitė, Karolina Mikalauskaitė, Haroldas Reiponas, Milda Sakalauskaitė, Samanta Šneliūtė.

Mokinių žinias vertino komisija: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, spec. pedagogė Irena Gritėnienė, klasės vadovė Elena Vojevuckaitė.

Žaidimo lyderė ėmė aiškėti tik antrame etape: tada visus galimus taškus surinko ir pirmauti ėmė Evelina Lipinskaitė. Po trečio turo sveikinome bronzinę šeštokę Mildą Sakalauskaitę, o Evelina ir tik puse taško nuo jos beatsiliekanti Karolina Mikalauskaitė toliau varžėsi finale. Abi merginos puikiai atsakinėjo į finalo klausimus, deja, Karolinai paskutinis klausimas apie Richterio skalę buvo lemtingas.

„Richterio skalę įsiminiau visam gyvenimui…“, – po žaidimo sakė Karolina, tapusi sidabrine šeštoke, Metų šeštokės vardas atiteko Evelinai. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2013-2014.