Dėl Metų mokinio vardo varžėsi septintokai

Vasario 28 d. ketvirtajame „Metų mokinio“ ture dalyvavo septintokai: Lukas Boreišis, Ignas Jasinskas, Greta Jusaitė, Paulina Mickevičiūtė, Roberta Mickevičiūtė, Kamilė Radauskaitė, Skaistė Rokaitė.

Mokinių žinias vertino komisija: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, spec. pedagogė Irena Gritėnienė, klasės vadovė Antanina Koirienė.

Pirmajame ture geriausiai sekėsi Ignui Jasinskui, vėliau lyderiu tapo Lukas Boreišis. Finale Lukas susirungė su Skaiste Rokaite. Paskutiniame etape savo žiniomis sublizgėjo Skaistė: ji puikiai atsakinėjo į klausimus ir iš mokomųjų dalykų, ir iš pasaulio aktualijų.

Surinkusi daugiausiai taškų Skaistė Rokaitė pripažinta Metų septintoke. Lukui Boreišiui teko sidabrinio septintoko, Gretai Jusaitei – bronzinės septintokės titulai. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2013-2014.