Skambėk, gimtasis žodi!

Vasario 14 dieną mokyklos bibliotekoje vyko I-IV klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Skambėk, gimtasis žodi!“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Renginio pradžioje 2 klasės mokiniai fleitomis atliko kūrinėlį „Šokis“, o „Dainorėliai“, vadovaujami  muzikos mokytojos E. Petrošienės, padainavo nuotaikingą dainelę „Musė – vilko pusė“.

Renginyje dalyvavo ir viešnia iš Domeikavos lopšelio darželio (Kauno r.). Laurutė padeklamavo eilėraštuką „Labas rytas, Lietuva“. Mūsų priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinė Beatričė padeklamavo eilėraštuką „Cha cha cha“.

Visiems dalyviams sėkmės palinkėjo mokyklos direktorė Dijana Vazgienė.

Konkurse dalyvavo net  17 skaitovų. Autoritetinga  komisija, kurią sudarė mokyklos direktorė Dijana Vazgienė ir lietuvių kalbos mokytojos Ramutė Dailidienė, Rūta Juškienė išrinko nugalėtojus. I vietą komisija skyrė 2 klasės mokinei Rusnei Ščegolkovaitei. II vietas laimėjo 2 klasės mokinys Dominykas Dušauskas ir 4 klasės mokinė Gertrūda Maželytė. III vietas pasidalijo 1 klasės mokinės Juvilė Dubra ir Meida Rokaitė. Laimėtojus paruošė mokytojos Alma Sungailienė, Marytė Bisigirskienė ir Sigita Juknienė.

Į rajoninį konkursą vyks 2 klasės mokinė Rusnė Ščegolkovaitė. Nuotraukos

Mokytoja Alma Sungailienė