III „Metų mokinio“ ture – puikus devintokų žaidimas

Sausio 29 d. bibliotekoje vyko III projekto „Metų mokinys“ turas, kuriame varžėsi 9 klasės mokiniai: Monika Astrauskaitė, Viktorija Čiulkevičiūtė, Lukas Gumauskas, Agnė Mickevičiūtė, Gabija Petrauskaitė, Žilvinas Šuliokas, Diana Žemaitytė.

Nors visi devintokai daugmaž vienodai rinko taškus, jau pirmame žaidimo etape lyderiauti ėmė Viktorija Čiulkevičiūtė. Jai ir Lukui Gumauskui teko susirungti turo finale. Čia geriau sekėsi Lukui – pralenkęs Viktoriją 4 taškais jis tapo Metų devintoku. Viktorijai Čiulkevičiūtei teko sidabrinės devintokės, Gabijai Petrauskaitei – bronzinės devintokės titulai.

Mokinių žinias bei gebėjimus vertinusi direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė džiaugėsi įdomiu žaidimu, devintokų susikaupimu ir žiniomis. Pasak jos, retame ture mokiniai pateikia tiek teisingų atsakymų į klausimus. Pavaduotojai pritarė taip pat vertinimo komisijoje dirbusios klasės vadovė Ramutė Dailidienė bei specialioji pedagogė Irena Gritėnienė. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2013-2014.