Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Prisimindami 1991 m. sausio 13-ąją Lietuvos piliečių pasiektą pergalę prieš brutalią karinę jėgą ir pagerbdami šioje kovoje žuvusius, dalyvavome pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“.

8 val. mokykloje buvo užgesintos šviesos ir languose uždegtos žvakės, jų švieselės plazdėjo 10 minučių. Užgesinus žvakutes visose klasėse vyko netradicinės pamokos „Išaušta laisvės aušra“, skirtos Sausio 13-osios atminimui. Mokiniai stebėjo filmus, skaidres, dalijosi jausmais ir mintimis. Minint šią atmintiną dieną, išleistas stendinis pranešimas „Sausio 13-oji – laisvės gynėjų diena“.

Pilietinę akciją surengė istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė.

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2013-2014.