Sidabras kvadrato varžybose

Gruodžio 12 dieną Žeimių mokyklos stipriausi ir pajėgiausi mokiniai susitiko bendro lavinimo mokyklų kaimo vietovių berniukų ir mergaičių kvadrato varžybose, kurios vyko Jonavos kūno kultūros ir sporto centre.

Iki pergalės trūko labai nedaug. Iš septynių berniukų komandų mūsų mokyklos sportininkai užėmė II-ąją vietą, mergaičių komanda taip pat laimėjo II-ąją vietą.

Spaudžiame dešinę penktokams – Laurynui Rokui, Ignui Kielai, Domantui Imbrasui, Lukui Kornušenkai, Matui Rindzevičiui ir šetokams –  Eisvinui Pagrandžiui, Tadui Masėnui, Dinui Imbrasui ir Osvaldui Cigui.

Mergaičių komandoje žaidė penktos klasės mokinės – Gerda Martinionytė, Ugnė Šneliūtė, Deimantė Penkauskaitė, Evelina Salinaitė, Ramunė Salinaitė ir šeštos klasės mokinės – Milda Sakalauskaitė, Samanta Šneliūtė, Evelina Lipinskaitė, Brigita Macuganovaitė ir Ieva Ostreikaitė. Nuotraukos

Mokytoja Živilė Jefimenkė

Kategorijos: 2013-2014.