„Prevencinės veiklos galimybės švietimo įstaigoje“

Gruodžio 17 d. mokyklos komanda: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, socialinė pedagogė Laura Baltrimavičienė, psichologė asistentė Vilma Vorošilaitė dalyvavo rajoninėje konferencijoje Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijoje „Prevencinės veiklos galimybės švietimo įstaigoje“.

Konferencijoje išgirdome daug įvairios gerosios patirties prevencijos organizavimo klausimais. Socialinė pedagogė Laura Baltrimavičienė skaitė pranešimą apie patyčių prevenciją mūsų mokykloje. Konferencija buvo naudinga, įdomi, įgijome daugiau kompetencijų prevencijos organizavimo klausimais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2013-2014.