Kalėdinis aerobinės gimnastikos turnyras

Gruodžio 15 dieną Jonavos kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras, kuriame dalyvavo 15 komandų iš įvairių Lietuvos miestų, rajonų bendrojo lavinimo, sporto mokyklų, klubų.

Jonavai atstovavo ir Žeimių pagrindinės mokyklos sportininkės.

Penketo rungtyje jaunių amžiaus grupėje 5 vietą užėmė Monika Astrauskaitė, Gabija Petrauskaitė, Danielė Sedelskytė, Karina Prochorenkaitė, Kamilė Bukauskaitė.

Jaunučių amžiaus grupėje trejeto rungtyje 7 vietą užimė Samanta Šneliūtė, Ugnė Šneliūtė ir Austėja Dobilaitė. Mergaitės džiaugėsi savo nors ir mažais, bet sportiniais laimėjimais pasipuošdamos medaliais.

Mokines varžyboms paruošusi kūno kultūros mokytoja Živilė Jefimenkė viliasi, kad mergaitės ateityje iškovos ir prizines vietas.

Kategorijos: 2013-2014.