Projekto nugalėtojams – ekskursija

Lapkričio 26 dieną 5 klasės mokiniai – vaikų socializacijos projekto „Sveiki ir draugiški 2“ nugalėtojai – aplankė Kauną.

Mokiniams susižavėjimą kėlė Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejuje demonstruojama šautuvų kolekcija, riterių šarvų ekspozicija, „Lituanicos“ nuolaužos tai pat nepaliko nė vieno abejingo, o gido pasakojimai praplėtė ne vieno ekskursanto akiratį.

Vėliau ekskursijos dalyviai, lydimi mokytojos Rūtos Juškienės ir socialinės pedagogės Lauros Baltrimavičienės, aplankė Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos  muziejų, susipažino su šio muziejaus ekspozicijomis.

Gidė mielai mokiniams papasakojo apie senovinius vaistų gaminimo būdus, paaiškino, kodėl, anot senovės žmonių, negalima iššukuoti ar iškirpti plaukų kaltūno ir pan. Nuotaikingi medicininių faktų aiškinimai pradžiugino daugelį mūsų mokinių. Nuotraukos

Mokytoja Rūta Juškienė

Kategorijos: 2013-2014.