„Po kabančiu pasakos tiltu“

Lapkričio 30 d. trečios klasės mokiniai dalyvavo bibliotekoje vykusioje literatūrinėje valandėlėje, skirtoje poetei Violetai Palčinskaitei.

Mokiniai prisiminė per pamoką skaitytą rašytojos biografiją, pasakojo įdomiausius momentus, dalijosi įspūdžiais apie skaitytas V. Palčinskaitės knygas.

Greitai ir puikiai trečiokai atliko „detektyvinę“ užduotį – surasti bibliotekoje visas poetės knygas, o sunešę jas į parodą sužinojo, kad tarp knygučių yra tokia, kurią būdama mokinė skaitė ir jų mokytoja Jūratė.

Vėliau šaunieji „detektyvai“ pasinėrė į spalvingą V. Palčinskaitės pasaką „Stebuklinga Mocarto fleita“. Klausydamiesi nuostabios istorijos ir puikios muzikos skaitytojai pradėjo pažintį su nemariu kūriniu ir į klasę sugrįžo kupini noro šią pažintį tęsti. Nuotraukos Jūratės Smailienės

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2013-2014.