Mokytojų šventė

Spalio 4 dienos rytą visus pasitiko nuotaikingos muzikos garsai, šventiškai papuošta mokykla kvepėjo devintokų iškeptais pyragais, kuriais jie vaišino mokytojus. Tą dieną mokytojų laukė ne viena staigmena: į vaikystę, į mokyklinius metus juos sugrąžino dešimtokų vedama pamoka.

Profesinės šventės proga mokytojų atvyko pasveikinti Žeimių bažnyčios klebonas kun. Raimundas Kazaitis, Žeimių miestelio seniūnas Faustas Pilipavičius, miestelio bendruomenės pirmininkas Bronislovas Liutkus, Žeimių kultūros centro vadovė Rima Repšienė, mokyklos tėvų komiteto pirmininkė Jūratė Trukšaninienė, mokiniai džiugino eilėmis, dainomis, šokiais, gėlių žiedais.

Mokyklos direktorė perskaitė mokinių sukurtus sveikinimus ir palinkėjimus mokytojams, atminimo dovanėles įteikė mokytojoms, švenčiančioms jubiliejines pedagoginio darbo stažo sukaktis: Jūratė Smailienė ir Asta Grigaliūnienė – 20 metų, Danguolė Svirskienė ir Erika Petrošienė – 25 metai, Dijana Vazgienė ir Elena Vojevuckaitė – 30 metų, Liuba Jonaitienė – 35 metai, Ramutė Dailidienė – 40 metų.

Mokytojai aplankė išėjusių Anapilin kolegų kapus, pagerbė jų atminimą.

Tą dieną mokytojai pabuvojo grupės „Džentelmenai“ koncerte, kuris vyko Jonavos rajono savivaldybės kultūros centre. Nuotraukos Ramintos Dušauskienės

Mokytoja Asta Grigaliūnienė

Kategorijos: 2013-2014.