„Žeimiai praeityje ir dabar“

Rugsėjo 24 d. mokykloje organizuotas atviras rajoninis renginys — ekskursija Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 8–10 klasių mokiniams „Žeimiai praeityje ir dabar“, skirta Europos paveldo dienoms ir Žeimių 650-ties metų jubiliejui paminėti.

Mokykloje viešėjo Jeronimo Ralio gimnazijos, Senamiesčio gimnazijos, Lietavos pagrindinės mokyklos ir Just. Vareikio progimnazijos mokiniai bei mokytojai.

Nors oras nebuvo labai malonus, pūtė šaltas, stiprus vėjas ir mokiniai sužvarbo, dviejų valandų ekskursija praėjo sklandžiai. Svečiai žavėjosi Žeimių mokyklos muziejaus eksponatais ir nuotraukose ieškojo pažįstamų veidų, grožėjosi Žeimių bažnyčia ir Žeimių dvaro sodyba. Jonaviečiai domėjosi Žeimių istorija, uždavė daug klausimų, žadėjo ir vėl atvažiuoti.

Dėkoju už bendradarbiavimą ir nuoširdumą Žeimių klebonui kun. Raimundui Kazaičiui, zakristijonui Zenonui Lepinskui ir Žeimių dvaro sodybos vadovui Domui Noreikai. Nuotraukos Ramintos Dušauskienės

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2013-2014.