Kelionė į Šiluvą

Rugsėjo 12 d. 8-10 klasių mokiniai kartu su direktoriaus pavaduotoja Danguole Svirskiene, mokytojais Valentina Zujevaite ir Giedriumi Miežansku vyko į Šiluvą, garsiuosius atlaidus, kurie vyksta nuo XVII amžiaus.

Šiluvoje meldėmės bažnyčioje, kurioje nuo XVII amžiaus saugomas Mergelės Marijos paveikslas, aplankėme ir koplyčią, kur į altoriaus pamatus įmūrytas akmuo, ant kurio buvo pasirodžiusi Dievo Motina.

Dalyvavome Šv. Mišiose, kurias aukojo kauno Arkivyskupas Metropolitas Sigitas Tamkevičius. Po Šv. Mišių, pasistiprinę dvasiniu maistu, buvome pamaitinti labai skania koše. Čia jau Jonavos dekano kun. Audriaus Mikitiuko nuopelnas. Ačiū Jam!

Dėkojame taip pat visiems, kurie dalyvavote ir kurių dėka ši kelionė įvyko! Nuotraukos

Mokytojas Giedrius Miežanskas

Kategorijos: 2013-2014.