Į mokyklą po 20 metų

Gražią ir šiltą liepos 26 dienos pavakarę į klasės susitikimą rinkosi 1993 metais Žeimių vidurinę mokyklą baigę XXXVIII laidos abiturientai. Jie džiaugėsi, kad prabėgę 20 metų neužgesino noro susitikti ir vėl pabūti mokiniais.

Vyko netradicinė integruota istorijos, lietuvių bei vokiečių kalbų, fizikos ir muzikos pamoka „Į mokyklą po 20 metų“. Šios pamokos metu istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė mokyklos istorijos muziejuje bei etnografinėje seklyčioje pasakojo apie Žeimių mokyklos praeitį, lietuvių kalbos mokytoja Ramutė Dailidienė šiltai prisiminė lietuvių literatūros pamokas bei surengė nuotaikingą meninio skaitymo konkursą.

Smagu, kad susitikti atvyko ir mokykloje dirbę vokiečių kalbos mokytojas Robertas Čyvas ir fizikos mokytojas Vaidas Mašidlauskas.

Nuoširdūs žodžiai, eilės, mokytojų prisiminimai ir palinkėjimai ne vieną sujaudino ir sugraudino, prajuokino ir padrąsino. Skambėjo ir klasės daina tapęs „Hiperbolės“ atliekamas kūrinys „Sugrįžk“, jo melodija ir tekstas, pasak klasės auklėtojos, muzikos mokytojos Erikos Petrošienės, ir šiandien kviečia atleisti, mylėti, prisiminti gražiausias praeities akimirkas.

Abiturientų vardu nuoširdžius ir šiltus padėkos žodžius mokytojams tarė ir atminimo dovanėles įteikė susitikimo organizatorės Jolanta Grabažienė, Erika Sungailienė ir Jūratė Baliutienė, į susitikimą atėjusi pasipuošusi senąja mokykline uniforma.

Prie arbatos puodelio mokykloje, o po to ir nuostabioje kaimo turizmo sodyboje mokytojai ir buvę mokiniai Ilona Vasiliauskienė, Jolanta Grabažienė, Erika Sungailienė, Edita Janavičienė, Remigijus Marcišauskas, Jūratė Baliutienė, Rūta Lileikaitė, Mindaugas Mačiulis bendravo, pasakojo apie save ir dalinosi prisiminimais apie, atrodo, taip neseniai prabėgusius mokyklinius metus, pamokas, vykusius renginius ir pasikeitusią, bet seną ir mielą mokyklą. Nuotraukos

XXXVIII laidos auklėtoja Erika Petrošienė

Kategorijos: 2012-2013.