Mokslo metų užbaigimo šventė „Labas, vasara!“

Gegužės 31 d. priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai ir 1-5 klasių mokiniai džiaugėsi mokslo metų pabaiga. Ta proga surengė koncertą, kuriame kiekviena klasė dainavo, šoko, grojo ar skaitė. Renginį vedė ketvirtos klasės mokiniai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė direktoriaus padėkomis apdovanojo mokinius, pasiekusius  geriausių mokymosi rezultatų ir puikiausiai lankiusius mokyklą.

Priešmokyklinukams įteikti priešmokyklinio ugdymo programos baigimo, „Vokiečių kalba su Hans Hase priešmokyklinio ugdymo grupėse“ ir programos „Zipio draugai“ diplomai.

Ketvirtos klasės mokiniams buvo įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai. Šio renginio metu buvo apdovanoti ir visus mokslo metus vykusio projekto „Metų mokinys“  laimėtojai. Šventės pabaigoje mokiniai džiaugsmingu šūksniu „Pagaliau atostogos!“ pasitiko vasarą. Nuotraukos

Mokytoja Sigita Juknienė

Kategorijos: 2012-2013.