„Pagaliau atostogos!“

Pagaliau atėjo ilgai lauktos vasaros atostogos. Birželio 7 d. 5-9 kl. mokiniai susirinko į paskutinę mokslo metų dienos šventę. Jos metu klasėse buvo aptarti mokslo metų pasiekimai.

Aktų salėje vyko šventinė dalis: skambėjo dainos, šokių būrelio nariai džiugino šokiais. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė įteikė mokyklos direktorės Dijanos Vazgienės padėkas mokiniams už gerą mokymąsi ir labai gerą lankomumą.

Apdovanota geriausiai budėjusi klasė mokykloje – tai šeštokai.

Mokykloje visus metus vyko projektas  „Metų mokinys“. Bronziniai ir sidabriniai projekto laimėtojai gavo po šokoladą, o „Metų mokiniai“ apdovanoti piniginiais prizais, kuriuos dovanojo mūsų rėmėjai – Žeimių ūkininkai.

Valgykloje mokinių laukė staigmena – vaišės. Visi smagiai pasivaišinę, padėkoję virėjoms ir palinkėję vieni kitiems geros vasaros išsiskyrėme iki rudens.

Mūsų vyriausieji, dešimtokai, tą dieną labai prakaitavo. Jiems vyko lietuvių (gimtosios) kalbos patikra raštu. Birželio 13 d. dešimtokai pasitikrins matematikos žinias. Jiems linkime sėkmės.

Mokyklos administracija visiems linki gerų, saulėtų, šiltų atostogų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė

Kategorijos: 2012-2013.