Susipažįstame su Lietuvos sostine

Gegužės 29 d. trečios klasės mokiniai lankėsi istorinėse Vilniaus vietose.

Ekskursiją pradėjome besižvalgydami į Vilnių iš televizijos bokšto. Išklausėme įrašą ir  sužinojome, kas ir kada pastatė televizijos bokštą, daugiau sužinojome apie Sausio 13-osios įvykius. Liftu kilome į devintą aukštą, o iš ten grožėjomės Vilniaus miesto panorama.

Lankėmės planetariume. Ten vyko edukacinė valandėlė „Žemė ir Visata“. Mokiniai buvo supažindinti su  žvaigždynais, planetomis. Visa medžiaga buvo pateikta labai suprantamai ir  vaizdžiai.

Na, ir pagaliau Gedimino pilis. Kėlėmės keltuvu į kalną ir ėjome į pilies muziejų. Berniukus domino kalavijai, šarvai. Nuo pilies apžvalgos aikštelės matėme Vilniaus senamiestį.

Nusileidę nuo kalno, apsilankėme Arkikatedroje, apžiūrėjome paminklą Gediminui.  Tai paliko didelį įspūdį ir pagilino žinias apie Lietuvos sostinę. Nuotraukos

Mokytoja Marytė Bisigirskienė

Kategorijos: 2012-2013.