Metai mokykloje praleisti ne veltui!

Gegužės 23 d. į mokyklos biblioteką sugužėjo pirmokėliai. Jų laukė vienas iš didžiausių išbandymų – Metų pirmoko rinkimai.

Prie užduočių stalo sėdosi 10 pirmokų: Dominykas Dušauskas, Justinas Lankelis, Haroldas Orlauskas, Nedas Martinionis, Gabija Mėčajūtė, Dominykas Mickevičius, Roberta Preikšaitė, Antonijus Stasiukonis, Rusnė Ščegolkovaitė, Austėja Šimanskaitė.

Mokinių žinias vertino komisija: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, lietuvių kalbos mokytoja Rūta Juškienė, klasės mokytoja Liuba Jonaitienė, pirmokų tėveliams atstovavo Raminta Dušauskienė.

Jauniausieji mūsų mokinukai tuoj pat įrodė, kad per pirmuosius savo mokyklinius metus daug išmoko ir sužinojo. Net pusės dalyvių: Nedo, Rusnės, Robertos, Antonijaus, Dominyko D., atsakymai pirmajame etape buvo įvertinti labai gerai. Visi pirmokai pelnė daug vertinimo komisijos pirmininkės Danguolės Svirskienės pagyrų.

Antrajame etape visus galimus taškus surinko ir lyderio pozicijas užėmė Antonijus Stasiukonis. Po trečiojo etapo paaiškėjo, kad trečiąją vietą dalinsis du klasės draugai – Dominykas Dušauskas ir Nedas Martinionis. Roberta Preikšaitė pasivijo iki tol pirmaujantį Antonijų ir abu pirmokai su vienodu taškų skaičiumi susirungė finale. Finaliniame etape geriau sekėsi Robertai Preikšaitei. Ji pripažinta Metų pirmoke, Antonijui Stasiukoniui teko sidabrinio pirmoko titulas. Nuotraukos

*****

Pirmokų turu baigėsi II „Metų mokinio“ sezonas. Šiais mokslo metais projekte dalyvavo 94 mokiniai, 7 iš jų atvyko iš kitų mokyklų į rajoninį projekto turą. Vertinimo komisijose dirbo 17 mokytojų, 7 mokinių mamos ir 2 tėčiai.

Rajoninio turo nugalėtojas Liutauras Gaidamavičius (R. Samulevičiaus pagrindinė mokykla) jau rudenį išsivežė piniginį prizą, mūsų Metų mokiniams piniginiai prizai bus įteikti mokslo metų baigimo šventėje.

Visos mokyklos bendruomenės vardu už finansinę projekto paramą nuoširdžiai dėkojame Žeimių ūkininkams.

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2012-2013.