Ekologinis konkursas „Mano žalioji palangė“

Antros klasės mokiniai dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotame ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“.

Iš beveik 200 darbų ekspertų komisija atrinko 20 geriausių. Buvo vertinamos ne tik nuotraukos, bet ir idėjos aprašymas, originalumas, darbo pateikimas. Tarp geriausių pateko ir mūsų darbelis „Mažasis daigynas“.

Konkurso organizatoriai gegužės 18 d. pakvietė antros klasės mokinius atvykti į Vilniaus universiteto botanikos sodą, kuriame vyko laureatų iškilmingas apdovanojimas bei konkurso darbų aptarimas.

Laureatams buvo suorganizuota ekskursija „Gražiausi VU botanikos sodo žiedai“. Šventės metu aplankėme LMNŠ Centro augintinius, felinologų (kačių augintojų) draugijos „Bubastė“ Vilniaus klubo „Bastėja“ augintinius, Lietuvos gamtos fondo fotografijų parodą „Ar iš balos tas gražumas?“.

Klausėmės Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos bigbendo, ansamblio „Linksmuoliai“, liaudiškos muzikos ir šokių ansamblio „Pinavija“. Dalyvavome kūrybinėje programoje.

Į mokyklą sugrįžome pakilios nuotaikos, parsivežėme LMNŠC diplomą ir dovanas. Nuotraukos

Mokytoja Jūratė Smailienė

Kategorijos: 2012-2013.