Rusų kalbos dailyraščio konkursas

Gegužės 9 d. mūsų mokyklos mokinės kartu su rusų (užsienio) kalbos mokytoja E. Vojevuckaite dalyvavo Jonavos rajono 6-7 klasių mokinių rusų kalbos dailyraščio konkurse Raimundo Samulevičiaus pagrindinėje mokykloje.

Konkursas buvo skirtas slaviškos abėcėlės sukūrimo 1150 metų jubiliejui paminėti. Mokyklai atstovavo šeštokės Greta Jusaitė, Roberta Mickevičiūtė ir Skaistė Rokaitė bei septintokė Viktorija Gutauskaitė.

Konkurso dalyvės ir mokytoja, rengusi mokines konkursui, buvo apdovanotos Jonavos Raimundo Samulevičiaus pagrindinės mokyklos padėkos raštais.

Vertinimo komisijai įvertinus darbus I- III vietų laimėtojams bus įteikti Jonavos suaugusiųjų švietimo centro Padėkos raštai.

Dėkojame Jonavos Raimundo Samulevičiaus pagrindinės mokyklos rusų (užsienio) kalbos mokytojoms už puikiai organizuotą renginį.

Mokytoja Elena Vojevuckaitė

Kategorijos: 2012-2013.