Vytenis projekte sustiprino vaikinų pozicijas

Balandžio 26 d. šventinę nuotaiką bibliotekoje sukūrė trečiokai.

Pasipuošę, pasitempę, puikiai nusiteikę jie susirinko į Metų trečioko rinkimus. Pasivaržyti panoro devynetas klasės draugų: Nedas Astrauskas, Miglė Boreišytė, Vytenis Drobyševas, Daniel Jurkevičius, Gertrūda Maželytė, Gabija Mickevičiūtė, Roberta Mikalauskaitė, Kamilė Trukšaninaitė, Laurynas Velykis.

Trečiokų pastangas vertino komisija: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, mokytoja Marytė Bisigirskienė, tėveliams atstovavo Jūratė Trukšaninienė.

Pirmame etape daugiausiai taškų surinko Gabija Mickevičiūtė, antrajame visus galimus taškus susirinko Vytenis Drobyševas. Trečiame etape mokiniai, atsakydami į klausimus, galėjo naudotis informacijos šaltiniais. Nors Gertrūda Maželytė nesinaudojo jokia pagalba, ji pelnė daugiausiai taškų šiame etape. Deja, į finalą pakliuvo sėkmingiau startavusi Gabija ir be klaidų II etapo užduotis atlikęs Vytenis. Gertrūdai teko bronzinės trečiokės titulas.

Na, o finale sėkmė lydėjo Vytenį. Gabija Mickevičiūtė tapo sidabrine trečioke, o sėkmingai visus žaidimo etapus įveikęs Vytenis Drobyševas pripažintas Metų trečioku.

Šiais mokslo metais Metų mokinio konkursus dažniau laimi mergaitės. Vytenis, prisijungdamas prie Metų devintoko Miliaus Naidičiaus, sustiprino vaikinų pozicijas. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2012-2013.