„Metų mokinio“ projekte varžėsi penktokai ir šeštokai

Kovo 20 d. mokyklos bibliotekoje vyko IV ir V „Metų mokinio“ turai, kuriuose dalyvavo 5 ir 6 klasių mokiniai.

Vertinimo komisijose dirbo direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė, 6 klasės vadovė Antanina Koirienė, 5 klasės vadovė Elena Vojevuckaitė, tikybos mokytojas Giedrius Miežanskas, penktokų tėveliams atstovavo Loreta Šnelienė.

Metų penktoko rinkimuose dalyvavo 9 merginos: Austėja Dobilaitė, Loreta Grubliauskaitė, Eglė Jankovska, Livija Konkova, Evelina Lipinskaitė, Brigita Macuganovaitė, Karolina Mikalauskaitė, Milda Sakalauskaitė, Samanta Šneliūtė.

Prieš žaidimą daug glebėsčiavęsi ir viena kitai sėkmės linkėję penktokės kaip susitarę pirmame etape surinko beveik po lygiai taškų. Po antrojo etapo ėmė pirmauti Livija Konkova. Ji ir Eglė Jankovska po trijų etapų susirungė finale. Finalo klausimus kaip riešutus vieną po kito lukšteno Eglė. Surinkusi daugiau taškų Eglė Jankovska  pripažinta Metų penktoke. Livijai Konkovai teko sidabrinės penktokės vardas, bronzine penktoke tapo Brigita Macuganovaitė.

Metų šeštoko žaidime jėgas nutarė išbandyti Edvinas Butkus, Ignas Jasinskas, Gabrielė Jociūtė, Greta Jusaitė, Paulina Mickevičiūtė, Roberta Mickevičiūtė, Kamilė Radauskaitė, Skaistė Rokaitė.

Pirmame etape lyderiu buvo Edvinas Butkus. Antrajame visus įmanomus taškus surinko Ignas Jasinskas, tačiau žaidimo lydere tapo Kamilė Radauskaitė. Nuo žaidimo pradžios sėkmingai taškus rinkę Edvinas ir Kamilė pasiekė finalą. Nors žaisdami finale abu surinko po tiek pat taškų, Kamilės laimikis per visą žaidimą pasirodė esąs didesnis. Kamilė Radauskaitė pripažinta Metų šeštoke. Pernai sidabrinio penktoko vardą pelnęs Edvinas Butkus sidabrą išsaugojo ir šiais metais. Nepasikeitė šioje klasėje ir bronzinio mokinio titulo savininkas. Bronzine šeštoke tapo Skaistė Rokaitė, pernai turėjusi bronzinės penktokės vardą.

Penktokei Eglei Jankovskai ir šeštokei Kamilei Radauskaitei bus įteikti Metų mokinio sertifikatai, o mokslo metų pabaigoje – rėmėjų dovanos.

Po pavasario atostogų projekte lauksime pradinukų. Nuotraukos

Bibliotekininkė Edita Gerulaitienė

Kategorijos: 2012-2013.