Svečiuose pas nebaisų monstrą

Kovo 18 d. priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai lankėsi Kauno Nemuno vidurinėje mokykloje, kurioje vyko Olafo Möllerio ir Sabinės Schroeder-Zobel lėlių teatro spektaklis „Rozi ir virtuvės monstras“.

Tai nuotaikinga istorija apie tai, kaip dušo galvutėmis pavirsta šaukštai, kaip virtuvės monstras kalba telefonu su savo mama, apie slaptus, labai pavojingus ir „griežčiausiai uždraustus“ prieskonius, kuriais puode staiga išburiamos liepsnos. Tačiau vaikai neturėtų bijoti šio monstro, nes jis visiškai nepavojingas.

Spektaklis vaidinamas vokiečių kalba, o kadangi priešmokyklinukų ugdymo grupė dalyvauja projekte „Vokiečių kalba su Hans Hase“, tad vaikai šiek tiek supranta vokiškai. Pamokos ilgumo vaidinimas nė kiek neprailgo, mūsų žiūrovai aktyviai reagavo į veiksmą scenoje.

Po spektaklio vaikai galėjo iš arti pamatyti lėles, pasikalbėti su Rozi ir virtuvės monstru bei nusifotografuoti.

Mokytoja Jolanta Jakštienė

Kategorijos: 2012-2013.