„Skambėk, gimtasis žodi!“

Kovo 15 dieną mokyklos bibliotekoje vyko I-IV klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas „Skambėk, gimtasis žodi!“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Skambia daina susirinkusius  pasveikino penktokių kvartetas (mokyt. E. Petrošienė), rajoninių ir respublikinių skaitovų konkursų laureatas aštuntokas Lukas Gumauskas skaitė ištrauką iš  V. Račicko kūrinio „Zuika dar gyvas“, geros kloties linkėjo mokyklos direktorė Dijana Vazgienė.

Konkurse gražiai pasirodė visi mažieji skaitovai. Gaila, visi negali būti nugalėtojai…

III vietą komisija skyrė pirmokui Dominykui Dušauskui, II vietą –  ketvirtokei Ugnei Šneliūtei.

Pirmąją vietą ir teisę dalyvauti rajoniniame raiškiojo skaitymo konkurse iškovojo pirmokė  Rusnė Ščegolkovaitė. Laimėtojus konkursui ruošė mokytojos Sigita Juknienė ir Liuba Jonaitienė. Nuotraukos

Mokytoja Liuba Jonaitienė

Kategorijos: 2012-2013.