Kovo 14-oji – mokyklos gimtadienis

Kovo 14 d. atėjusius į mokyklą maloniai nuteikė balionais išpuošta fojė, spalvingas sveikinimas su 418-uoju mokyklos gimtadieniu ir paroda „Žeimių mokykla leidiniuose ir mokinių darbuose“, parengta iš mokyklos muziejaus fondų.

Žeimių mokyklos istorija buvo integruota į pirmosios pamokos turinį.  Vyko pokalbiai apie mokyklos istoriją, mokiniai dėliojo dėlionę „Žeimių mokykla amžių verpetuose“, sprendė kryžiažodį „Pažink mokyklos istoriją“.

Aušra Jusaitė, Indrė Žemaitytė, Skaistvilė Narkevičiūtė, Gerda Grubliauskaitė ir kiti 9-os klasės mokiniai greičiausiai atliko užduotis ir buvo apdovanoti knygelėmis. Jų užrašyti žodžiai turbūt išreiškia visų mūsų nuomonę: „Mus labai nustebino, kad mūsų mokykla yra viena seniausių ne tik Jonavos rajone, bet ir visoje Lietuvoje. Labai didžiuojamės, kad galime mokytis šioje mokykloje, ir linkime, kad ji dar daug metų gyvuotų“.

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2012-2013.