Gražiausios dainos – Lietuvai

Šiemet ir vėl  kovo 13 dieną  5-10 klasių mokiniai tradiciškai dalyvavo dainos konkurse „Dainuoju Lietuvai“, skirtame Kovo 11-jai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Visus renginio dalyvius, mokytojus ir  svečius  šia proga pasveikino  ir malonių akimirkų linkėjo mokyklos direktorė D. Vazgienė. Pasak direktorės, iš mūsų gali atimti žemę, valstybę, bet tauta bus gyva tol, kol bent vienas iš mūsų kalbės lietuviškai. Tad kalbėkime, rašykime ir, žinoma, dainuokime.

Klasių atstovai atliko pasirinktas dainas.  Liejosi lietuvių liaudies bei lietuvių autorių dainų melodijos, scenoje svečių teisėmis pasirodė ir pradinių klasių ,,Dainorėliai“ (mokytoja E. Petrošienė) bei šokėjai (mokytoja A. Grigaliūnienė),  Valančiukų  būrelio (vadovė L. Baltrimavičienė)  bei kraštotyros būrelio (vadovė V. Zujevaitė) dainininkės.

Komisijos  spendimu I vietą laimėjo  8 klasės merginos, II vietą  – 5 klasės mergaičių kvartetas Austėja, Milda, Samanta, Evelina, o III vietą iškovojo devintokės Karolina ir Gerda bei jų klasės choras.

Geriausia klasių palaikymo komanda buvo pripažinti  7 klasės mokiniai. Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkomis bei saldžiomis dovanomis, kurias įsteigė UAB „Rigevita“. Nuotraukos

Mokytoja Erika Petrošienė

Kategorijos: 2012-2013.