Paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

95-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines mokyklos bendruomenė paminėjo penktadienį, vasario 15 d.

Per trečią pamoką aktų salėje 5-10 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje. Jie sugiedojo „Tautišką giesmę“, susidomėję klausėsi pranešimo – skaidrių pristatymo „Vasario 16-oji — Lietuvos valstybės atkūrimo diena“, kurį parengė istorijos mokytoja Valentina Zujevaitė, pristatė 9 klasės mokinės Aušra Jusaitė ir Skaistvilė Narkevičiūtė.

Renginį papuošė mokytojos Astos Grigaliūnienės vadovaujamo šokių būrelio ir mokytojos Erikos Petrošienės vadovaujamo merginų dueto pasirodymas. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Svirskienė pasveikino mokinius ir įteikė padėkas už I pusmečio pasiekimus.

Per 4–6 pamokas dailės kabinete vyko meno dirbtuvės, kurias organizavo mokytoja Aušra Vismantaitė. Nuotraukos

Mokytoja Valentina Zujevaitė

Kategorijos: 2012-2013.