Nacionalinis Vinco Kudirkos dailyraščio konkursas ,,Rašom! 2013”

Vasario 7 d. mokykloje organizuotas Nacionalinis Vinco Kudirkos dailyraščio konkursas ,,Rašom! 2013“.

Konkurso dalyviai varžėsi dviejose amžiaus grupėse: 5-6 klasių (5 mokiniai) ir 7-10 klasių (6 mokiniai).

Pirmoje amžiaus grupėje I vietą laimėjo Karolina Mikalauskaitė (mokyt. E. Vojevuckaitė), II vieta teko Edvinui Butkui (mokyt. R. Juškienė), III vietą laimėjo Austėja Dobilaitė (mokyt. E. Vojevuckaitė).

Antroje amžiaus grupėje I vietą laimėjo Dovilė Grajauskaitė (mokyt. R. Juškienė), II vieta teko Monikai Astrauskaitei (mokyt. R. Dailidienė), III vietą laimėjo Matas Puikys (mokyt. E. Vojevuckaitė).

Prizinių vietų laimėtojų darbai išsiųsti į dailyraščio konkurso II etapą, vyksiantį Vilniuje. Linkime sėkmės mokiniams, atstovaujantiems mūsų mokyklai.

Mokytoja Elena Vojevuckaitė

Kategorijos: 2012-2013.