Pamokų viešnia – menininkė iš Čikagos

Sausio 18 dieną devintos klasės dailės pamokoje svečiavosi viešnia iš Čikagos – Anna Reich.

Fotografė Anna visą sausio mėnesį rezidavo Žeimių dvaro sodyboje, „Rezidentūroje Yo-Yo“, ir mielai sutiko papasakoti mokiniams apie režisuotą fotografiją, o kitą pamoką vadovauti netradicinėje pamokoje Žeimių dvaro sodyboje. Pamokos metu buvo rodomi režisuotos fotografijos pavyzdžiai, suplanuota kita pamoka.

Sausio 25 dieną vyko netradicinė pamoka, kurioje devintokai buvo supažindinti su pagrindinėmis fotografavimo taisyklėmis, komponavimo principais, dvaro sodyboje gavo užduotis. Kiekvienas galėjo išbandyti save kaip fotografą.

Po fotosesijos mokiniai klausinėjo menininkės apie gyvenimą Čikagoje, jos apsisprendimą būti fotografe. Atsisveikindama Anna pakvietė mokinius į personalinės parodos atidarymą, kuriame vyko ir mokinių fotosesijos peržiūra.

Džiugu, kad į parodos atidarymą susirinko ne tik devintokai, bet ir kitų klasių mokiniai. Nuotraukos

Mokytoja Aušra Vismantaitė

Kategorijos: 2012-2013.